SEVİNDİKLİLER YAĞMURA RAĞMEN ALANI DOLDURDU, SUBAŞIOĞLU’NU YALNIZ BIRAKMADI

Cumhur İttifakı’nın AK Partili Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Muhammet Subaşıoğlu, Sevindik Mahallesi’nde hemşerileri ile bir araya geldi. Yağmura aldırış etmeyip alanı dolduran Sevindikliler, ‘Merkezefendi’de tarih yazmaya devam’ mesajı verdi. Subaşıoğlu, kendisini yalnız bırakmayan Sevindiklilere, “Görüyorum ki Sevindik kararını vermiş, bugün Sevindik bir başka. Sizler demokrasiye, yapılan hizmetlere ve projelere sahip çıkıyorsunuz. Burada Cumhur İttifakı’nın ayak seslerini sonuna kadar duyuyoruz” dedi.

SEVİNDİKLİLER YAĞMURA RAĞMEN ALANI DOLDURDU, SUBAŞIOĞLU’NU YALNIZ BIRAKMADI
  • 29 Mart 2019, Cuma 14:40

Merkezefendi Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı’nın AK Partili Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Muhammet Subaşıoğlu, Sevindik Mahallesi sakinleri ile buluştu. Gerçekleştirilen buluşmaya AK Parti Denizli Milletvekilleri Şahin Tin ve Ahmet Yıldız, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Cafer Birtürk, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Nurcan Dalbudak, AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Gökhan Akbulut, AK Parti Merkezefendi İlçe Başkanı Ekrem Başer, Milliyetçi Hareket Partisi Merkezefendi İlçe Başkanı Mehmet Altıntaş, AK Parti Merkezefendi İlçe Kadın Kolları Başkanı Öznur Şen, Denizli Ülkü Ocakları Başkanı Yaşar Hisarlıoğlu, Milliyetçi Hareket Partisi önceki dönem Milletvekili Ali Keskin, meclis üyesi adayları ve mahalleliler katıldı.

Subaşıoğlu, “Bizler Merkezefendi için 5 yıldır gece-gündüz koşturuyoruz. Sizlere hizmet edebilmek adına, sizlerin duası ve desteğiyle bütün ekip arkadaşlarımızla birlikte büyük bir gayretin içerisindeyiz. Şuana kadar Merkezefendi Belediyesi olarak Denizlimizi sosyal belediyecilik projeleri ile tanıştıran belediye sizin belediyeniz, Merkezefendi Belediyesi olmuştur” diyerek konuştu.

“SİZLER YAPILAN HİZMETLERE SAHİP ÇIKIYORSUNUZ”

Yağmura rağmen kendisini yalnız bırakmayan ve desteklerini gösteren Sevindiklilere seslenen Subaşıoğlu, “Görüyorum ki Sevindik kararını vermiş, Merkezefendi kararını vermiş, Denizli kararını vermiş. Hanımefendiler kararını vermiş. AK Gençlik kararını vermiş. Ülkücüler kararını vermiş. Son 10 gündür Merkezefendimizin birçok mahallesinde coşkuyla, heyecanla, aşkla birçok miting yaptık. Ama bugün sevindik bir başka. Burada Cumhur İttifakı’nın ayak seslerini sonuna kadar duyuyoruz. Sizler demokrasiye, yapılan hizmetlere ve projelere sahip çıkıyorsunuz. Bugün burada AK Partililer, Milliyetçi Hareket Partililer, AK Gençlik, Ülkü Ocakları var. Bugün burada Merkezefendi var. Burada Cumhur İttifakı’nın ayak seslerini sonuna kadar duyuyoruz” dedi.

“ÖNÜMÜZDEKİ DÖNEM PROJELER ARTARAK DEVAM EDECEK”

Merkezefendi Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı’nın AK Partili Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Muhammet Subaşıoğlu, proje denilince akla Merkezefendi’nin geldiğini belirterek, “İlçemiz sınırları içerisinde sosyal projelerden yapısal projelere birçok proje kazandırdık. Ödül alan, ilçemizi marka yapan, tüm Türkiye’ye örnek olan projeler, önümüzdeki dönem artarak devam edecek. Gerçekten de yaptığımız tüm anketlerde siz Merkezefendili hemşerilerimize soruyoruz. Merkezefendi Belediyesi deyince aklınıza ilk ne geliyor? Evet, ‘proje’ cevabını alıyoruz. Bir de tersinden soruyoruz. Proje deyince aklınıza hangi belediye geliyor? Diyoruz. Merkezefendi diyorsunuz. Evet, Merkezefendi demek proje demek, hizmet demektir. Merkezefendi Belediyemiz sadece Denizli’deki 19 ilçe arasında değil, tüm Türkiye’de 900’ü aşkın ilçe belediyesi arasında bu dönem hem en çok hem de en çeşitli proje yapan belediye Merkezefendi Belediyesi olmuştur” diyerek konuştu.

“BU DÖNEM ÇOK GÜZEL YAPISAL PROJELERİMİZ OLDU”

Tezahüratlarla konuşması sık sık kesilen Başkan Subaşıoğlu, “Bu dönem çok güzel yapısal projelerimiz oldu. Hepsi İstanbul’dan gitti ödülle döndü. Altın madalya ödülü aldılar. Altın kelebek ödülü aldılar. Önce Bereketler Toplantı ve Sergi Salonunu açtık. Akabinde Türkiye’nin en güzel doğal yaşam parklarından birisi olan Ornaz Vadisi’ni açtık. Akabinde Merkezefendi Belediyesi Kültür Merkezi ve Nikâh Sarayı’nı açtık. Durmadık, Merkezefendi Belediyesi Fen Lisesi’ni açtık. Durmadık, Engelsiz Yaşam Akademisi’ni hizmete aldık. Ve en nihayetinde 9 Mart Cumartesi gününde Merkezefendi Belediyesi Merkez Kütüphanemizin açılışını 20bin hemşerimizin katılımıyla gerçekleştirdik” dedi.

“MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ AVRUPA İLE YARIŞIYOR”

Subaşıoğlu, Avrupa ile yarıştıklarını belirterek, “Merkezefendimiz sadece Türkiye ile yarışmıyor. Bu kardeşiniz 6 ayda bir Fransa’nın Strasbourg kentine gidiyor. Avrupa Konseyi Yerel ve Bölgesel Yönetimler Kongresi’nde Türkiye’yi, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanımız Menderes Türel’le birlikte temsil ediyor. Gittiğimiz zaman bütün Avrupa’nın şehirlerine, ilçelerine bakıyoruz. Biz artık Merkezefendi olarak Avrupa’yla yarışıyoruz. Merkez Kütüphanemiz sadece Denizli’nin değil, sadece Ege Bölgesi’nin değil, sadece Türkiye’nin değil, tüm Avrupa’nın parmakla gösterilen en önemli kütüphane projesi olmuştur” diyerek konuştu.

“2019-2024 DÖNEM USTALIK DÖNEMİ OLACAK”

Başkan Subaşıoğlu, “İnşallah önümüzdeki dönem ustalık dönemi olacak. Çocuk Üniversitesi kazandıracağız. Bir adet Hanımeller Çarşısı yapacağız. Gençlik Merkezi yapacağız. Kapalı Spor Salonu yapacağız. Basketbol Eğitim Merkezi yapacağız. Drag Pisti yapacağız. Bisiklet Destek Merkezi yapacağız. Bağımlılıkla Mücadele Merkezi yapacağız. Esnaf dostu Mini Fuar Alanı yapacağız. Pazaryerileri, halı sahalar, zenginleştirilmiş kütüphaneler, yeni yollar yeni standartlar, yeni parklar yeni temalar yapmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

“SEVİNDİK MAHALLEMİZE MÜJDELERİMİZ VAR”

Merkezefendi Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı’nın AK Partili Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Muhammet Subaşıoğlu, “Bu dönem Sevindik Mahallemiz için farklı bir dönem olacak. Büyükşehir Belediye Başkanımız alt yapı ve üst yapı ile ilgili yapılacak şeylerden bahsetti. Bu dönem Merkezefendi Belediyesi olarak Eskihisar ve Sevindik Mahallerimizin buluştuğu noktada bir Düğün Salonları Kompleksi yapacağız. Merkezefendi Belediyesi olarak bu dönem Sevindik Mahallemize bir kompleks yapıyoruz. İçerisinde Kadın ve Aile Sağlıklı Yaşam Merkezi, Etüt Merkezi ve Kütüphane olacak. Bu tesise Fırat Çakıroğlu adını veriyoruz.  Fırat Çakıroğlu ismine en çok Sevindik Mahallemiz sahip çıkacaktır” dedi.

“BÜYÜK VE GÜÇLÜ CUMHUR İTTİFAKI’NIN BELEDİYE BAŞKAN ADAYIYIZ”

Subaşıoğlu yeni hedefler ve yeni projeler için çalıştıklarını söyleyerek, “Bizler, büyük ve güçlü Cumhur İttifakı’nın belediye başkan adayıyız.  Adaylığımız açıklandığı günden bu yana mahalle mahalle, ev ev, sokak sokak, esnaf esnaf, fabrika fabrika dolaşıp sizlerle bir araya geliyoruz. Şimdiye kadar yaptığımız projeleri ve bundan sonra yapacak olduğumuz projeleri anlatıyoruz. Merkezefendi kararını verdi. Sevindik kararını verdi. Merkezefendi ve Sevindik, ‘Merkezefendi’de yeni hedefler, yeni projeler için ilk günkü aşkla ve büyük bir heyecanla durmak yok yola devam diyor” ifadelerini kullandı.

“BEREKETİ MERKEZEFENDİMİZİN TAMAMINA YAYDIK”

Merkezefendi Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı’nın AK Partili Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Muhammet Subaşıoğlu, “Sizler Pazar günü büyük bir coşku ve heyecanla sandığa gideceksiniz. Biz inanıyoruz ki Cumhur İttifakı olarak sizler bu sandıkları dolduracaksınız. Yağmur yağıyor, bereket var. Bundan 5 yıl önce bizler yine bu meydandaydık, yine Sevindik’teydik, yine bu bereket ve yağmur vardı. Sizler bizleri belediye başkanı olarak seçtiniz. Biz de bu Sevindik’in bereketini Merkezefendimizin tamamına yaydık. Geçtiğimiz 5 yıl içerisinde yapılan tüm projeleri öz kaynakla finanse ettik. Merkezefendi Belediyesi’nin bereketi Sevindik’te başladı, Sevindik Mahallemizde devam ediyor. Bir şairin dediği gibi, ‘Sakın kader deme. Kaderin üstünde bir kader vardır. Ne yapsalar boş, göklerden gelen bir karar vardır. Gün batsa ne olur, geceyi onaran bir mimar vardır. Yanmışsam külümden yapılan bir hisar vardır. Yenilgi yenilgi büyüyen bir zafer vardır. Zaferimiz kutlu olsun, gecemiz mübarek olsun” diyerek konuştu.

HABERE AİT RESİMLER

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


yükleniyor

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

yukarı çık